czego używamy…

 

Temat zawiera odpowiedzi, otrzymał 9 głosy, i ostatnio był modyfikowany przez  Nowy Sącz / Andrzej 8 lata temu.

12 wpisy (z 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #158

  Czego tj. jakich sprzętów do wapowania/palenia (co kto woli) używacie podczas pracy? Czy to coś swojego czy coś co mamy w ofercie?

  #164

  Andrzeju chyba wszyscy mają tak duży ruch w sklepach, że nie mają czasu siedzieć na tym forum.

  #165

  albo zapomnieli o forum :( bo na ogólnym widać wpisy

  #172

  forum_admin
  Key Master

  Wszyscy muszą przyzwyczaić się do forum. Postaramy się systematycznie przypominać o forum jego użytkownikom.

  Im więcej wartościowych treści będzie się tutaj pojawiało, tym chętniej ludzie będą tu zaglądać. Warto wzajemnie się mobilizować.

  Jak rozmawiacie na GG, można przypominać kolegom z innych miast o istnieniu forum.

   

  #274

  Michał/Lublin
  Participant
  • Witam, temat wapowania w sklepach..wygląda to w ten sposób, że my palimy głównie na sprzętach, które mamy we własnym asortymencie (klient zwraca uwagę na czym sam sprzedawca pali, zdarzały się sytuację typu ,,a Pan czego używa…o chce takie samo ” i np. był to eVic z Protankiem więc fajnie pieniądze wpadają), może z małymi wyjątkami co do parowników, zazwyczaj jest tak, że mam kilka rzeczy obok siebie żeby klient też widział, że sprzedawca interesuje się tematem. Jak to się mówi, sprzedaję się siebie nie towar (żeby nie zabrzmiało to dwuznacznie:) ) Dopóki sam nie miałem smyczy na szyi sprzedawały się o wiele gorzej, i tak jest z wieloma rzeczami.
  • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 8 lata, 9 miesiące temu przez  Michał/Lublin.
  #289

  mariuszmueller
  Participant

  To prawda że klient zwraca bardzo uwagę czy, na czym i jak długo e-palimy. Często klienci rozmawiają ze mną własnie o tym czy e-palę, na czym, czy ten czy inny model sam testowałem/ próbowałem . Na pewno to na czym chmurzymy czy też chmurzyliśmy podnosi poziom zaufania klientów. Jeśli sami nie pokażemy klientowi zalet sprzętu na własnym przykładzie to tak jakbyśmy poszli do mięsnego kupić dobra wędlinę, a obsługiwałby nas i udzielał nam porad wegetarianin. Byłoby to trochu bez sensu.

  #305

  tarnow
  Participant

  O i tu macie rację. Klienci szczególnie Ci którzy chcą zacząć używać EP zawsze pytają jak długo e-palimy i jak długo wcześniej paliliśmy analogi. Czasem to ich przekonuje do zakupu. A jak już kupią zestaw to wracają po nowe parowniki itp.

  Dzisiaj skręciłam  Bagua z Unitankiem i stoi sobie na biurku. Ciekawe czy ktoś się skusi i kupi sobie taki zestawik.

  #313

  jakubhorwath
  Participant

  Haha też skręciłem Baguę z unitankiem :D

  Pewnie będą pytać ;)

  #314

  tarnow
  Participant

  Haha widać kto mnie uczył haha  Obyś miał rację :)

  #316

  Kraków Bohaterów
  Participant

  A jamam kilka sztuk przygotowanych, jakaś 1000 z visionem, obok Pure, jakiś modzik, protank, i jak widzę klienta nowego to biorę coś prostego i na tym jadę, a jak przychodzi veteran to….. chyba nie muszę kończyć, po prostu dostosowuje się do klienta.

  #566

  Dawid Orzeł
  Participant

  Aktualnie vapuję na secie Spinner II + Aero MOW (którego musiałem zamówić za morderczą cenę 73zł, bo na sklep w „superpromocji” przyszły tylko 2 sztuki ;/) A całość dopełnia drip Czaszka. Ludzie którzy pokupowali u mnie spinki II już się ślinią na myśl że będzie wprowadzony Aero MOW, bo na chwilę obecną jest to jedyny klir który idealnie komponuje się z tym typem baterii (z resztą przy spinku I też wygląda epicko :) )

  #567

  zgadza się MOW czy EMOW (bo dwie nazwy widziałem) wygląda z….cie znaczy bardzo ładnie z spinnerem II

12 wpisy (z 12)

Musisz być zalogowany by móc odpowiedzieć

Sorry, the comment form is closed at this time.